Zostaw konkurencję daleko w tyle! Tak, Ty! Nie ważne czy jesteś z Warszawy, Katowic, Krakowa czy Częstochowy. Wystarczy odrobina kreatywności i odpowiednie wykorzystanie fotografii produktowej 360 stopni.

Fotografia obrotowa 360 stopni – co może Ci zaoferować?

Więcej niż możesz sobie wyobrazić! Zapomnij o tradycyjnych zdjęciach i nudnych ujęciach z jednej perspektywy.

Fotografia obrotowa 360 stopni to wejście w świat, w którym każdy detal Twojego produktu może zabłysnąć. Wyobraź sobie zdjęcie, które pozwala Ci zbadać każdy kąt, zakamarek i szczegół Twojego produktu, bez konieczności fizycznego jego dotykania. To właśnie magia fotografii 360 stopni!

Poznaj zalety fotografii obrotowej 360 stopni

Oto kilka zalet, które sprawiają, że warto się nią zainteresować:

  • pełna prezentacja produktu – fotografia 360 stopni daje pełny obraz z każdej strony,
  • klienci cenią transparentność - zaprezentuj produkt tak, by Klient poczuł, że może go dotknąć,
  • wyróżnij się - innowacyjne podejście do prezentacji 360 stopni sprawi, że Twój produkt przyciągnie większą uwagę,
  • interaktywność - spraw, by Klient stał się reżyserem własnego doświadczenia zakupowego – poprzez przewijanie, powiększanie i obracanie prezentacji,
  • lepsze SEO – strony internetowe z interaktywną zawartością są często lepiej oceniane przez wyszukiwarki, co wpływa na wzrost ruchu na stronie,
  • wzrost konwersji – fotografia 360 stopni zwiększa jej wskaźniki, Klient czuje się pewniej co do produktu, który widzi online.

Wybierz fotografię obrotową 360 stopni

Zdjęcia produktowe 360 stopni to samodzielne narzędzie marketingowe. To Ty zadecydujesz z ilu elementów będzie się składała ta dynamiczna prezentacja. Mogą to być 24 klatki na obrót - zdjęcia co 15 stopni, a mogą to być 72 klatki - zdjęcia co 5 stopni.

Interaktywne packshoty pozwolą Ci stworzyć dodatkowy materiał na profile w mediach społecznościowych, typu Facebook czy Instagram.

Spróbuj i zobacz, jak Twoje produkty ożywają w przestrzeni online!

Copyright © produktowe360.pl 2022 | Polityka prywatności
Created with by projectcom.pl